10
sep

Congres Volkshuisvesting: Samen van ambitie naar actie

Datum & tijd: Plaats in agenda

Locatie: Provinciehuis, Archimedeslaan 6, Utecht

Wegens succes herhaald! Op 10 september 2026 organiseert de provincie Utrecht de tweede editie van het Congres Volkshuisvesting. Met veel trots kijken we terug op de eerste editie, waarin we samen met corporaties, ontwikkelaars, zorginstellingen en andere partners belangrijke stappen hebben gezet. Dit jaar staat het congres in het teken van het thema: Samen van ambitie naar actie.

Ons werkveld is volop in beweging. De uitdagingen zijn groot en de politieke context verandert door het nieuwe kabinet en de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Juist nu is het belangrijk om met elkaar aan de slag te gaan: hoe vertalen we onze gezamenlijke ambities naar concrete stappen in de volkshuisvesting, nu én in de toekomst?

We hopen u graag te zien op het congres. Heeft u een thema wat u graag terug wil zien tijdens het congres? Mail uw suggestie dan naar volkshuisvesting@provincie-utrecht.nl.

Programma en aanmelden
Eind mei is het programma bekend en kunt u zich aanmelden. Meer informatie hierover volgt op deze website.  Zet voor nu donderdag  10 september, vanaf 12.00 uur alvast in uw agenda.